kdl
10 بهمن 1401 - 21:25

مدیر جدید مرکز خدمات حوزه علمیه مازندران معرفی شد

آئین تکریم و معارفه مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی امشب در آئین تکریم و معارفه مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران با تبریک سالروز ولادت امام جواد (ع) و امام علی (ع)، ایام رجب و ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: انگیزه بالا، روحیه خوب، فعالیت میدانی و جهادی مدیریت حوزه‌های علمیه مازندران جای قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه همه ما به دنبال یک هدف هستیم، افزود: چه مرکز خدمات باشیم چه در مدیریت حوزه باید با عشق کار کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه کار در حوزه‌های علمیه مازندران را مقدس است، اضافه کرد: باید جانانه و خالصانه خدمت کنیم.

محمدی لائینی با اعلام اینکه هر کسی مسوولیتی دارد باید بداند که این امانت خدا است، اظهار کرد: متاسفانه گاهی دیده می‌شود که در شئون مملکت حریم رعایت نمی‌شود، در همه ادارات می‌گویند شئون اداری اما یک طلبه در هر پست و مقامی که باشد اولین شئونش آخوندی است یعنی اول یک روحانی و شاگرد امام زمان (عج) است، پس انجام وظایف برای روحانیت خیلی سخت تر از دیگران است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه صداقت، تلاش، ایثار و گذشت یک روحانی باید دو برابر باشد، گفت: امیدواریم بتوانیم در مسیر دهه فجر، یوم الله ۲۲ بهمن، امانتی که شهدا به ما سپرده‌اند و در مسیر حفظ نظام انقلاب اسلامی گام برداریم.

در این آیین از زحمات حجت‌الاسلام فلاح قدردانی و حجت‌الاسلام سالخورده به‌عنوان مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مازندران منصوب شد.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008549